Bendrauti su vaiku. Kaip?

Published by Admin on

Bendrauti su vaiku. Kaip?

Ši knyga leidžiama jau 13 metų ir tėvams skirtos literatūros rinkoje išlieka perkamiausia. Jos tiražas siekia daugiau kaip 300 000 egzempliorių. Tokį knygos pasisekimą lėmė retas mokslinio gilumo ir paprastumo, teksto aiškumo derinys. Knygoje atsiskleidžia ne tik didelis autorės profesionalumas, bet ir jos asmeninė patirtis. Ji – trijų vaikų mama, penkių anūkų senelė ir dviejų proanūkių prosenelė. Daugelis siužetų, aprašytų knygoje, paimti iš realių jos didelės šeimos įvykių.
Atskleisime paslaptį: „Laiškai apie paauglį“, sudarantys antrąją knygos dalį, – tai tikri autorės laiškai dukrai apie anūką, pakliuvusį į sunkią psichologinę situaciją.

Julija Gippenreiter – Maskvos valstybinio universiteto profesorė, garsi mokslininkė ir talentinga pedagogė, daugybės straipsnių, monografijų, mokomųjų priemonių autorė. 
Moksliniai autorės interesai apima įvairias sritis – nuo pažinimo psichologijos iki asmenybės psichologijos. Paskutiniais metais J. Gippenreiter intensyviai dirba praktinės psichologijos srityje: veda mokymus, konsultuoja vaikų ir šeimos problemų klausimais.

https://www.patogupirkti.lt/knyga/Bendrauti-su-vaiku-Kaip.html

Categories: Test

0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *